Ece Erken Büyük Rest Çekti, Kim Var Kim Yok Uçurdu Gönderdi! Sosyal Medyada Soyadını Değiştirip… Neler Oldu Neler!

Bir süre önce Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile evlenen Ece Erken, hakkındaki iddialar karşısında daha fazla sessizliğini koruyamadı. Bakın Ece Erken neler söyledi. İşte tüm detaylar...

Magazin 21.09.2021 - 11:31 21.09.2021 - 11:33

Bir süre önce Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile evlenen Ece Erken, hakkındaki iddialar karşısında daha fazla sessizliğini koruyamadı. Ortada dolaşan iddialara göre eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’ndan ayrılacağı iddia edilen Ece Erken, yaptığı o hamle ile herkesin ağzını kapadı. Kimsenin beklemediği bir şekilde ayrılık iddialarına yanıt veren Ece Erken, o hamleyi sosyal medya hesabından yaptı. Peki, Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu ayrıldı mı, ayrılıyor mu? İşte, detaylar…

Geçtiğimiz yıllarda Beşiktaş'ın eski yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşamaya başlayan Ece Erken, gelgitli ilişki döneminin ardından Mahmutyazıcıoğlu ile dünya evine girmeye karar vermişti. Kısa bir süre önce evlenen Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve Ece Erken çifti, bir süre aşk dolu fotoğraflarını art arda paylaşmış ve Eymen isimli bir erkek çocuğa da sahip olmuştu. Bir süredir karşılıklı hamleler ile haklarında çıkan ayrılık dedikodularını güçlendiren Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu çiftinden bir hamle daha geldi!

Bir süredir ayrılık iddiaları ile çalkalanan Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve Ece Erken çiftinin birlikteliği, ikilinin Instagram'da birbirlerini takip etmeyi bırakmasıyla güçlenmişti. Sosyal medya hesabında eşiyle birlikte olan tüm fotoğraflarını bir süre önce kaldıran Ece Erken, iddialara yanıt vermese ayrılık iddialarını kuvvetlendiren hamleler yapmaya devam etmişti.  Instagram profilinde yer alan fotoğrafları kaldırdıktan sonra “Myazıcıoğlu” soyadını da silen Ece Erken, oğlu Eymen’i de alarak tatile çıkmıştı. Tıpkı Ece Erken gibi sessizliğini koruyan Şafak Mahmutyazıcıoğlu ise, Instagram hesabını kapatmış ve konuyla ilgili hiçbir şey söylememişti. Çiftten hayranlarını sevindirecek haber geçtiğimiz gün geldi!

Geçtiğimiz gün beklenmedik bir hamle yapan Ece Erken, tüm sorunların bittiğini kendi sosyal medya hesabından duyurdu. Hakkında ayrılık iddialarında bulunan herkese cevap verecek bir hamle yapan Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve kızları ile oğlu Eymen'in yer aldığı bir fotoğrafı kendi sosyal medya hesabından paylaştı. Fotoğrafın altına kalp ve nazar boncuğu emojisi koymadığı ihmal etmeyen Ece Erken, ayrılık dedikodularına son noktayı koydu. Öte yandan değiştirdiği soyadı kısmına yeniden Mahmutyazıcıoğlu’nu ekleyen Ece Erken’in art arda gelen bu hamleleri, hayranları tarafından ikili arasında buzların eridiği yönünde yorumlandı.