En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 15 Ekim Canlı İzle! Demet ve Alişan ile Sabah Sabah Programının Konukları

Dizi 15.10.2020, 10:43

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 15 Ekim canlı izle, Demet ve Alişan ile Sabah Sabah son bölüm izle araştırmalarını yapan kişiler programın yeni bölümlerine ulaşmak ve eğlenceli program hakkında bilgi almak istiyor. Zengin içeriği sahip olan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah hafta içi her gün sevenleri ile buluşmaya devam ediyor! Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 15 Ekim canlı izle, Demet ve Alişan ile Sabah Sabah son bölüm izle sorgularına cevap niteliğinde bir haber hazırladık. Haberimiz üzerinden kolayca video ve bilgilere ulaşabilirsiniz.

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 15 Ekim Canlı İzle!

Ekranların kahkaha dolu programı olan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah hız kesmeden sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Çok sevilen programa ise her gün yeni bir konuk katılıyor. Katılan konuklar ile program daha eğlenceli ve neşeli bir hale geliyor. Severek izlenen bu programın sunuculuğunu ise Demet Akalın ve Alişan yapıyor. Saatler 09.45’i gösterdiğinde Star TV ekranlarından sevenleri ile buluşan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programı sabahlara neşe getiriyor.

Demet ve Alişan İle Sabah Sabah Programında 14 Ekimde Neler Yaşandı?

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında dün eğlenceli ve keyifli anlar yaşandı. Ebru Polat’ın konuk olarak katıldığı programda neşeli ve eğlenceli şarkılar söylendi Tüm bunların yanında ise Ebru Polat’ın çok özel açıklamalar gündemde bomba etkisi yarattı. Uzman Psikolog Esra Ezmeci ve Uzman psikolog Ramazan Saygın Şimşek ise iyi bir evlilik için nelerin gerekli olduğunu açıkladılar. İpek Kuşçu ise çok özel ve lezzetli tarifler verdi.

Demet ve Alişan İle Sabah Sabah 15 Ekim Konukları Kim?

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının bugünkü konukları ise oldukça eğlenceli anlar yaşanmasına neden olacak. Bugün ise Ivana Sert, Mansur Ark ve Hande Polat konuk olarak katılacak. Sevilen şarkılarını söyleyecek olan Mansur Ark ekranlara seyirciyi kilitlerken Ivana Sert ise programda çok özel açıklamalar yapacak. Hande Polat ise sağlıklı tarifleri izleyenler ile buluşturacak.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@