Camdaki Kız Tako Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşındadır? Gerçek Adı Ne? Nasıl Ünlü Oldu? Camdaki Kız Hamza Yazıcı…

Yeni sezonunda iddialı karakterleri ile hikayesine kaldığı yerden devam eden Camdaki Kız, Tako karakteri ile ilgili merak edilen tüm detaylar haberimizde...

Magazin 02.10.2021 - 15:46 02.10.2021 - 15:48

Ekranların reyting rekortmeni Camdaki Kız, ikinci sezonu ile seyircisinin karşısına çıkmaya başladı. Yeni sezonunda iddialı karakterleri ile hikayesine kaldığı yerden devam eden Camdaki Kız, Tako karakteri ile de seyircisinin onayını almayı başardı. Camdaki Kız dizisinin Tako karakterini ise, herkesin tanıdığı bir isim canlandırmaya başladı. Peki, Camdaki Kız Tako kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? Camdaki Kız Tako gerçek adı ne, nasıl ünlü oldu? İşte, Camdaki Kız Hamza Yazıcı hakkındaki her şey…

Nalan’ın dram dolu hayatını ekranlara getiren Camdaki Kız dizisi, gerçek yaşam öyküsünden uyarlanarak seyircisinin karşısına çıkıyor. Yeni sezonu ile Kanal D ekranlarındaki yerini almaya başlayan Camdaki Kız, yeniden tüm gözleri üzerine çevirmeyi başarıyor. Sevilen karakterleri ile ekranların reyting canavarı haline gelen Camdaki Kız dizisinin en çok beğenilen isimlerinden biri de Tako oluyor. Rafet Koroğlu’nun sağ kolu olan ve evde yaşanan her şeyi Rafet Bey’e yetiştiren Tako, sevimli halleriyle de seyircisinin onayını alıyor. Öte yandan Camdaki Kız dizisinin Tako karakteri, ekranların sevilen bir ismine emanet ediliyor!

Camdaki Kız dizisinin Tako karakterine hayat veren Hamza Yazıcı, 1992 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Oyunculuk hayallerini çok küçük yaşlardan itibaren içerisinde taşıyan Hamza Yazıcı, çeşitli kurumlardan oyunculuk eğitimi alarak kendisini geliştirdi. Tiyatro sahnesi ile ilk kez 2008 yılında buluşan Hamza Yazıcı, ilk çıkışını Güldür Güldür programında oynadığı Taylan karakteri ile yaptı. Ardından Kanal D ekranlarının en çok izlenen programlarından biri olan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’ye transfer olan Hamza Yazıcı, bu karakteri ile de bir hayli sevildi. Öte yandan Hamza Yazıcı, oyunculuk kariyeri boyunca pek çok ünlü yapımda rol aldı!

hamza yazıcı (2)

Oyunculuğa tiyatronun ardından sinema sektöründen devam eden Hamza Yazıcı, 2015 yılında Polis Akademisi Alaturka ve Piyasadan Büyük Alacağımız Var          filmlerinde arka arkaya rol aldı. Ardından hem televizyona hem de beyazperdeye iş yapmaya başlayan Hamza Yazıcı, 2016 yılında Çılgın Kamp ve Bizans Oyunları filmi ile Görevimiz Komedi yarışmasında bulundu. 2017 yılında Kolonyalı Cumhuriyeti filminde Uzaylı Yasin karakteri ile bir hayli seçilen Hamza Yazıcı, aynı yıl Güldür Güldür Show programında rol almaya başladı. Ardından Çok Güzel Hareketler 2 programına transfer olan Hamza Yazıcı, 2021 yılında Camdaki Kız ile anlaştı.