Camdaki Kız Tako Gerçek Hayatta Kimdir? Hamza Yazıcı Kaç Yaşında, Nereli? Hamza Yazıcı Ne Kadar Kazanıyor?

Camdaki kız dizisinin önemli karakterlerinden olan Tako bir çok izleyici tarafından sevilen bir isim. Tako karakterini canlandıran Hamza Yazıcı ile ilgili detayları merak ediyorsanız işte detaylar...

Magazin 01.10.2021 - 13:02 01.10.2021 - 13:07

Komedi alanında tanınan isimlerden birine emanet edilen Camdaki Kız dizisinin Tako karakteri, dizinin en çok beğenilen karakteri arasına girmeyi başardı. Sempatik tavırları ile Camdaki Kız dizisinin seyircisinin sevgisini kazanan Tako, zaman zaman Rafet Bey’e her şeye yetiştirmesi ile seyircinin tepkisini de topladı. Tako’ya hayat veren ünlü ismin yapımdan aldığı para ise, Camdaki Kız dizisinin seyircisini bir hayli şaşırttı. Peki, Camdaki Kız Tako gerçek hayatta kimdir? Hamza Yazıcı kaç yaşında, nereli? Hamza Yazıcı ne kadar kazanıyor? İşte, detaylar…

Sempatik tavırları ile Camdaki Kız dizisinin gönlünü kazanan Tako karakteri, yapım ekibi tarafından Hamza Yazıcı’ya emanet edildi. Ekranların son dönemlerde parlayan isimlerinden biri olan Hamza Yazıcı, 1992 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya geldi. Oyunculuk isteğinin her dönem içerisinde olduğunu her fırsatta belirten Hamza Yazıcı, dönem dönem konuyla ilgili çeşitli eğitimler ve dersler aldı. Ardından ekranlara gelmeye başlayan Hamza Yazıcı’nın iyi bir çıkış yakaladığı o program ise, hayranlarını bir hayli şaşırtmayı başardı!

Oyunculuğa ilk olarak beyazperdeden giriş yapan Hamza Yazıcı, 2015 yılında Polis Akademisi filminin Alaturka karakteri olarak seyirci karşısına çıkmaya başladı. Aynı yıl Piyasadan Büyük Alacağımız Var isimli filmde rol alan Hamza Yazıcı, 2016 yılında Çılgın Kamp ve Bizans Oyunları isimli yapımlarda arka arkaya oynadı. 2016 senesinde televizyon seyircisi ile de buluşmaya başlayan Hamza Yazıcı, FOX TV ekranlarından yayınlanan Görevimiz Komedi isimli yarışmaya katıldı. Bu yarışmanın ardından Güldür Güldür Show      isimli eğlence programında yer alan Hamza Yazıcı, asıl çıkışını başka bir yapım ile yaptı!

hamza yazıcı (1)

Kariyerine Kanal D ekranlarından yayınlanan Çok Güzel Hareketler 2 isimli eğlence programı ile devam eden Hamza Yazıcı, burada bir hayli beğenildi. Kolonya Cumhuriyeti filminde Uzaylı Yasin’i, Organize İşler Sazan Sarmalı filminde ise Muko’yu canlandıran Hamza Yazıcı, 2021 sezonunda Camdaki Kız dizisi ile anlaştı. Öte yandan Camdaki Kız dizisinde Tako karakterine hayat veren Hamza Yazıcı’nın yapım ekibi ile bölüm başı 20 bin TL, aylık ise 80 bin TL aldığı iddia edildi.