Camdaki Kız Muzo Gerçek Hayatta Kimdir? Enis Arıkan Kaç Yaşında, Nereli? Enis Arıkan Ne Kadar Kazanıyor?

Camdaki Kız Muzo gerçek hayatta kimdir? İşte Enis Arıkan ile ilgili merak edilen tüm detaylar haberimizde. Muzo karekteri ile ilgili detayları merak ediyorsanız haydi haberimize...

Magazin 01.10.2021 - 12:51 01.10.2021 - 12:53

Koroğlu ailesinin otorite figürlerinden biri olan Camdaki Kız dizisinin Muzo’su dizinin yeni sezonunda daha çok yer almaya başladı. Ünlü isimlerden birine emanet edilen Camdaki Kız dizisinin Muzo karakterini canlandıran oyuncunun ise, geçtiğimiz sezon tam bir servet elde ettiği öğrenildi! Peki, Camdaki Kız Muzo gerçek hayatta kimdir? Enis Arıkan kaç yaşında, nereli? Enis Arıkan ne kadar kazanıyor? İşte, detaylar…

Şimdilerde Camdaki Kız dizisinin Muzo’su olarak seyirci karşısına çıkmaya başlayan Enis Arıkan, dizinin en beğenilen karakterleri arasına girdi. Dizinin yumuşak kalpli karakterlerinden biri olan Muzo ile beğenilen ünlü oyuncu, dizide bir otorite figürü olması da dikkat çekti. Sevilen oyuncu Enis Arıkan ise, 3 Ocak 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde tamamlayan Enis Arıkan, ekranlara ilk kez 1998 yılında geldi. Aynı yıl iki dizde rol alan Enis Arıkan, Aynalı Tahir ve Gülerken Ağladık isimli yapımlar ile seyirci karşısına çıktı. Şimdilerde oldukça popüler bir isim olan Enis Arıkan, pek çok ünlü yapımda rol aldı!    

Oyunculu kariyerine Zilyoner isimli yapım ile devam eden Enis Arıkan; Hırsız, Yıldızların Altında, Çekirdek Aile, Gurbet Kadını, Gizli Dünyalar, Kadın İsterse, Genco ve Kurtlar Vadisi gibi pek çok ünlü yapımın oyuncu kadrosunda bulundu. Arından 2009 yılında Kapadokya Düşleri isimli dizinin Ahmet karakteri olarak seyirci karşısına çıkmaya başlayan Enis Arıkan; Aşk ve Ceza, Yerden Yüksek, Uçurum, Hayat Apacı, Eğlendirme Dairesi, Komedi Türkiye, Familya, Geldim Gördüm Güldüm Show gibi eğlenceleri yapımlarda oynadı. İddialı yapımlarından biri olan Jet Sosyete’de rol alan ve bu rolü bir hayli beğenilen Enis Arıkan, Benimle Söyle isimli yarışmada sunuculuk görevini üstlendi. 2020 yılından sonra Yasak Elma dizisine konuk olan Enis Arıkan, Exxen’de “@Enis Arıkan” isimli kendi programını da yapmaya başladı. Şimdilerde Camdaki Kız dizisi ile seyirci karşısına çıkan Enis Arıkan, kazandığı miktarlar ise, dudakları uçuklattı!    

t25_enis-arikan-camdaki-kizin-256

Beyazperdeye ilk kez 2011 yılında gelmeye başlayan Enis Arıkan; Cast-ı Olan mı Var isimli kısa filmi ile sinema ile tanıştı. 2015 yılında Kocan Kadar Konuş isimli filmin Mehmet’i olarak beyazperdeye gelen Enis Arıkan, hemen ardından filmin devamı niteliğinde çekilen Kocan Kadar Konuş: Diriliş filminde de oynadı. Sonrasında Rüya, Küçük Ortak, Görevimiz Tatil, Kaç Kaçabilirsen gibi filmlerde de rol alan Enis Arıkan, şimdilerden Benden Ne Olur isimli film için kolları sıvadı. Öte yandan geçtiğimiz sezondan bu yana Dominos Pizza markasının reklam yüzü olan Enis Arıkan’ın bu reklamdan 900 bin TL kazandığı, Instagram reklamlarından ise, gönderi başına 25 ila 50 bin TL istediği iddia edildi!