Camdaki Kız Hayri Ersoy Kimdir, Nerelidir, Gerçek Adı Ne? Nasıl Ünlü Oldu? Camdaki Kız Cihangir Ceyhan…

Hayri’yi canlandıran ismin nasıl ünlü olduğunu gören kişiler, şaşkınlığını gizleyemedi. Dizinin en çok merak edilen karakteri Hayri ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar...

Magazin 02.10.2021 - 16:06 02.10.2021 - 16:10

Camdaki Kız dizisinin en çok merak edilen karakterlerinden biri olan Hayri, geçtiğimiz hafta itibariyle seyircisinin karşısına çıkmaya başladı. Nalan’ın gerçek aşkı olacak olan Hayri Ersoy, televizyon dünyasının yeni yeteneklerinden birine emanet edildi. Öte yandan Hayri’yi canlandıran ismin nasıl ünlü olduğunu gören kişiler, şaşkınlığını gizleyemedi. Peki, Camdaki Kız Hayri Ersoy kimdir, nerelidir, gerçek adı ne? Nasıl ünlü oldu? İşte, Camdaki Kız Cihangir Ceyhan hakkındaki tüm detaylar…

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi olan Camdaki Kız, yeni sezonu ile seyircisinin karşısına çıkmaya başladı. Yeni sezonunda bir hayli beğenilen Camdaki Kız, merak edile Hayri Ersoy karakterini de seyircisinin karşısına çıkarmada gecikmedi. Geçtiğimiz hafta itibariyle seyircisinin karşısına çıkmaya başlayan Hayri karakterinin canlandırıcısı üzerindeki tartışmalar da bu sayede son buldu. Nalan’ın gerçek aşkı olacak olan Camdaki Kız dizisinin Hayri Ersoy karakteri, ekranların yeni yeteneği oyuncu Cihangir Ceyhan’a emanet edildi!

Ekranların yeni parlayan isimlerinden biri olan Cihangir Ceyhan, 6 Şubat 1989 tarihinde Adana'da dünyaya geldi. Baba tarafından aslen Elazığlı, anne tarafından ise Diyarbakırlı olan cihangir Ceyhan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletme bölümünden mezun oldu. Oyunculuk hayalleri bulunan Cihangir Ceyhan, İstanbul’a oyunculuk eğitimi almak için geldi. Kamera önü oyunculuk hakkında iki buçuk sene eğitim aldıktan sonra Adana’ya dönen Cihangir Ceyhan, ilk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yaşadı. Bu sene Yusuf adlı sinema filminde rol alan Cihangir Ceyhan, Serdar karakterini canlandırdı. Ancak Cihangir Ceyhan çıkış yaptıran yapım bu değildi!

cihangir ceyhan (1)

2016-2019 yılları arasında önce YouTube'da sonra BluTV'den yayınlanan Sıfır Bir dizisi ile tüm dikkatleri üzerine çeken Cihangir Ceyhan, burada canlandırdığı Cio karakteri ile iyi bir çıkış yakaladı. Bu performansın ardından ilk dizi teklifini alan Cihangir Ceyhan, Show TV’den yayınlanan ve dönemin fenomen dizisi olan Çukur adlı yapımda Azer Kurtuluş karakterini canlandırdı. Bu rolü ile de iyi bir parlama yakalayan Cihangir Ceyhan, 2020-2021 yılları arasında Show TV'de yayınlanan ve yabancı bir diziden uyarlama olan Alev Alev dizisinde Ömer Ataycı ile seyircisinin karşısına çıktı. Kısa süre içerisinde genç yeteneklerden biri haline gelen Cihangir Ceyhan, bu sezon Camdaki Kız dizisinin Hayri Ersoy karakteri için kamera karşısına geçmeye başladı.