Sosyal medya hesabında takipçileri ile yaptığı soru cevap etkinliğinde çok özel sorulara yanıt veren Buse Varol, herkesin ağzını açık bıraktı. Hamilelik konusunda cevap verdiği bir soru ile gündemleri altüst eden Buse Varol, takipçilerine adeta hamile mi dedirtti. O soruya gayet net bir cevap veren Buse Varol, topu resmen Alişan’a attı! Peki, Buse Varol ve Alişan arasında neler oluyor? Buse Varol hamile mi? İşte, detaylar…

Bir süredir Alişan abisi Selçuk Tektaş'ın koronavirüs nedeniyle ölümüyle zor günler yaşamaya başlayan Alişan ve Buse Varol çifti, ortalıklarda görünmüyordu. Sosyal medya hesaplarından sadece yasları ile ilgili paylaşımlar yapan Alişan ve Buse Varol, Selçuk Tektaş’ın ölümünün ardından ailelerine sarıldı ve yaralarını salmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde boşanma haberlerini yalanlayan çiftten Buse Varol yaptığı soru cevap etkinliği ile haklarındaki tüm iddiaları yanıtladı!

Eşi Alişan ile birlikte zor günleri yavaş yavaş ardında bırakmaya başlayan Buse Varol, geçmişte çok aktif kullandığı sosyal medya hesabına da iddialı bir etkinlik ile geri dönüş yaptı. Uzunca bir aradan sonra takipçileri ile soru cevap etkinliği yaparak, kendisi ve ailesi ile ilgili merak edilenleri yanıtlayan Buse Varol, evliliğiyle ile ilgili çok özel soruları da hiç çekinmeden cevapladı. Takipçilerinden birisinin bir süredir Alişan ile görülmediğine dair sorduğu soruya büyük bir açıklık ile yanıt veren Buse Varol; "Alişan'ın 5 gün üst üste konserleri vardı. Yarın kavuşacağız" dedi. Öte yandan Buse Varol’un en çok şaşırtan cevabı, hamilelik ile ilgili soruya verdiği yanıt oldu!

Takipçilerinden gelen her soruyu büyük bir samimiyet ile cevaplayan ünlü şarkıcı Alişan’ın eşi Buse Varol, kendisine yöneltilen çocuk sorusuna da içtenlikle yanıt verdi. Halihazırda 2 çocuğu olan Buse Varol yeniden anne olmak ile ilgili soruyu çekinmeden yanıtlarken, verdiği cevap ile herkesi şaşırtmayı başardı. Konuyla ilgili soruyu Instagram hesabının hikaye bölümünden alıntılayarak cevaplayan Buse Varol; "Evet çok istiyorum anne olmak. İnşallah olur biraz uzun zaman sonra" dedi. Bunun üzerine Buse Varol ve Alişan çifti hayranları, Alişan’ın bu konuyla ilgili ne düşündüğünü merak etmeye başladı.