Her gün burçları bekleyen pek çok şey insanların yaşamasında alması gereken önemli kararların tam zamanı olup olmadığı hakkında çeşitli ipuçları veriyor. Yeni günde burçları neler beklediği büyük bir ilgiyle astroloji meraklıları tarafından beklenirken; burçların 22 Ekim 2021 tarihinde karşılaşacağı durumlar da astrologlar tarafından yorumlanmış bulunuyor! Peki, 22 Ekim 2021 Cuma günü burçları neler bekliyor? İşte, 22 Ekim 2021 Cuma günü burç yorumları…

Dolunay ve Retroların etkisi ile bir süredir zor durumda olan Zodyak burçları, 22 Ekim 2021 Cuma günü de astrolojik hareketlerin etkisinden kurtulamıyor. Bu haftanın başından beri zor dönemlerden geçen Koç burçlarının, alması gereken önemli kararları birazcık ertelemesinde fayda bulunuyor. Olumlu olmaları halinde bu süreci daha kolay atlatacak olan Koç burcu kişilere, enerjilerini düşürmemeleri tavsiye ediliyor. Bir süredir bencil kararlar alma eğilimi gösteren Boğa burçları, etrafındaki herkesi yardım etmesi gereken bir sürece giriyor. İç seslerine göre karar vermeleri halinde bu haftayı huzurlu bir şekilde geçirebilecek olan İkizler burcu kişilerin, her adımını düşünmesi tavsiye ediliyor. Öte yandan şu sıralar ailesini ve yakın çevresini bir hayli sıkan Yengeçlerin, bu süreçte biraz kendisini çekmesi ve zamanı kendisine ayırması öneriliyor.

Son sözü söylemekten asla vazgeçmeyecek olan Aslanların bugün kendini biraz geri çekmesinde fayda bulunuyor. Planlı ve titizlikleri ile bilinen Başaklar, şu günlerde dikkatini ve odaklanmalarında biraz problemler yaşıyor. Bunu aşmak isteyen Başakların yaptıkları işte daha özenli davranmaları tavsiye ediliyor. Çevresindekileri tarafından şu sıralar hadsizce eleştiri alan Terazilere bugün dilediği cevabı dilediğine vermekte özgür bulunması öneriliyor. Şu sıralar çevresindeki her şeyden sıkılan Akreplere ise, çevresindeki insanlara son bir adım atması ve karar vermeden son kez karşısındakini dinlemesi tavsiye ediliyor.  

Şu sıralar hayatın sıradanlığından yorulan Yayların bir seyahat yapmak istemesi halinde seyahate bu hafta sonu çıkması tavsiye ediliyor. Çevresindeki beklentilere yetişmek için çabalayan Oğlakların şu sıralar canı ne isterse onu yapması öneriliyor! Çevresindekinin düşüncülerine kulaklarını kapatması gereken Kovalar ise, rahat bir döneme giriyor. Öte yandan Balıkların acilen kendisini nedensiz yere suçlayıp durmasından vazgeçmesi gerekiyor!