Burcu Özberk Derin Göğüs Dekoltesiyle Sosyal Medyayı Ateşe Verdi! Resmine Bakanları Nefessiz Bıraktı!

Bir süredir FOX TV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Aşk Mantık İntikam isimli dizide rol almaya başlayan Burcu Özberk, geçtiğimiz gün herkesi şoke eden bir paylaşımda bulundu...

Magazin 21.09.2021 - 11:39 23.09.2021 - 21:46

Bir süredir FOX TV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Aşk Mantık İntikam isimli dizide rol almaya başlayan Burcu Özberk, geçtiğimiz gün herkesi şoke eden bir paylaşımda bulundu. İddialı pozların kadını olan Burcu Özberk bu kez cüretkarlığın dozunu biraz kaçırınca eleştirilerin hedefine girmekten de kaçamadı. O pozu ile sosyal medyada taş taş üstünde bırakmayan Burcu Özberk, bazı takipçileri tarafından da övgülere boğuldu! Peki, Aşk Mantık İntikam dizisinin Esra’sı Burcu Özberk ne paylaştı? İşte, detaylar…

FOX TV ekranlarına yaz aylarında merhaba diyen, aldığı reytingler ile sezonda devam onayı olan Aşk Mantık İntikam dizisinin güzel başrolü Burcu Özberk, nefesleri adeta kesti. Aşk Mantık İntikam dizisinde sevilen karakterlerinden biri olan Esra’ya hayat veren Burcu Özberk, kendisinden hiç beklenmeyecek cüretkarlıkta bir poz verdi. FOX TV’nin sevilen dizisinde eski eşi Ozan’ı kendisine yeniden aşık etmek için maceradan maceraya atılan Esra’ya hayat veren Burcu Özberk, o pozuyla ise, herkesi kendisine aşık etti. Ancak, bu etki bile Burcu Özberk’in kendisine doğrultulan eleştirilerin hedefinden kaçmasına engel olamadı!

Şu ana dek pek çok dizi ve filmde rol alan Burcu Özberk, Güneşin Kızları dizisi ile birlikte ekranlarının aranan kadın oyuncularından biri olmayı başardı. Bu dizinin arından çeşitli tiyatrolarda rol alan Burcu Özberk, Aslan Ailem dizisi ile televizyon macerasına devam etti. Direniş Karatay filminde Türkan karakterine hayat veren Burcu Özberk, 2019-2020 yılları arasında ise Çağlar Ertuğrul ile birlikte Afili Aşk dizisinin başrollerini paylaştı. Oynadığı roller ile pek çok da ödül almış olan Burcu Özberk, Çocukluk dizisinde rol alırken, yaz sezonunda Aşk Mantık İntikam dizisinde rol almaya başladı. Oynadığı her rol ile dikkatleri üzerine çeken Burcu Özberk, bu kez dikkat çekmek için o videoyu kullandı!

Geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından bir video paylaşan Burcu Özberk, sosyal medyayı adeta darmaduman etti. Videoda abartılı bir şekilde göğüs dekoltesi veren Burcu Özberk, milyonların başını döndürürken, bazı eleştirilerin hedefi haline geldi. Özberk’in göğüs dekoltesi bazı takipçileri tarafından övülürken, bazı takipçileri tarafından abartılı bulundu. Öte yandan Burcu Özberk’in bazı takipçileri ise, bu abartılı dekolteyi tiye aldı.