Bir süredir boşanma iddiaları ile çalkalanan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden ilk resmi açıklama geldi. Geçtiğimiz gün dışarıda beraber olarak görüntülen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, haklarında çıkan boşanma iddiaları ile ilgili soruları yanıtladı. Herkesi şoke eden açıklamalarda bulunan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, bakın neler neler dedi! Peki, Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti boşanıyor mu? Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti ayrıldı mı? İşte, detaylar…

Şimdilerde Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinde rol alan Fahriye Evcen ile Kuruluş Osman dizisinde rol alan Burak Özçivit, ünlüler dünyasının en çok sevilen çiftlerinden biri olmayı başardı. 2013 yıl önce birlikte rol aldıkları Çalıkuşu adlı dizide tanışarak, aşk yaşamaya başlayan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, 2017 yılında nikah masasına oturmuştu. 2019 yılında ise, oğulları Karan'ı kucaklarına alan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, çizdikleri mutlu aile tablosu ile hayranlarından onay almıştı. Şu sıralar boşanma iddiaları ile gündemlere gelmeye başlayan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, hayranlarını üzmüşken; konuyla ilgili ilk resmi açıklama geldi!

Ünlüler dünyasının imrenilen çiftlerinden olan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, birkaç haftadır boşanacakları yönünde çıkan dedikodu ve haberler ile zor günler geçirmeye başladı. Geçtiğimiz hafta magazin basının gündemine düşen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin boşanacağı iddiası yankılarını sürdürürken; Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen ile bir fotoğraf paylaşmış ve altına “Sevgilim” notu düşmüştü. İddiaların yalan olduğunu dolaylı yoldan belirten Burak Özçivit, konuyla ilgili herhangi bir resmi açıklama gerçekleştirmemişti. Çiftin hayranlarının merak ile beklediği o açıklama nihayet Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’ten geldi!

Geçtiğimiz gün kendisi gibi oyuncu olan eşi Fahriye Evcen ile magazin basının kameralarına yakalanan Burak Özçivit, boşanma iddialarına yanıt verdi. Nişantaşı’nda el ele görüntülen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin yanında oğulları Karan’da vardı. Birkaç haftadır boşanacakları iddiaları ile gündemlerden düşmeyen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, haberler karşısında ne düşündüklerini ilk kez birinci ağızdan ifade etti. Konuyla ilgili sorulara yanıt veren Burak Özçivit, "Bu haberlere güldük" ifadelerini kullanarak, iddiaların yalan olduğunu birinci ağızdan deklare etmiş oldu.