Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Yürekleri Paramparça Eden Veda! Demir’den Sonra Bunu Kimse Kaldıramaz! "Ölmemiş Yaşıyor"

ATV ekranlarında büyük kriz! Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yürekleri paramparça edecek bir veda resmen yaşanacak! Demir Yaman’dan sonra...

Dizi Haberleri 26.09.2021 - 16:23 26.09.2021 - 16:28

Milyonlarca kişiyi Perşembe gecesinde bir araya getiren Bir Zamanlar Çukurova dizisi, kısa bir süre önce yeni sezonuyla ekranlardaki macerasına başlamıştı. Başrollerinde Kerem Alışık, Hilal Altınbilek, İbrahim Çelikkol gibi isimlerin yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinin geçtiğimiz sezonunda ise ekranlara Demir Yaman karakterine hayat veren Murat Ünalmış veda etmişti.

Murat Ünalmış, diziye vedasını ise sosyal medya üzerinden paylaşmış ve “Evet; her hikayenin bir sonu vardır. Benim için bir hikayenin daha sonu geldi. Çok emek verip, çok şey öğrendiğim uzun, yorucu ve güzel bir serüvendi. Emektar setçi kardeşlerime, çalışma arkadaşlarıma, yapımda ve yayında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Başından itibaren emek veren herkese… Ayrıca tüm seyircilerimize, çok sevdiğim Adana’nın misafirperver halkına, dostlarıma ve bana destek veren tüm takipçilerime de yürekten teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere…” sözlerini dile getirmişti. Demir Yaman’ın vedası Bir Zamanlar Çukurova izleyicisine büyük bir şok yaşatırken; şimdi ise o isimden bir veda geldi!

Kerem Alışık ise Bir Zamanlar Çukurova dizisinin sezon finalinde; “Fekeli hep kalbimsin dedi ve eliyle kalbini tuttu... Bir elinizle kalbinizi tuttuğunuz sürece dünyayı fethedebilirsiniz…” sözlerini dile getirdi. Bunun üzerine diziden yeni sezonda ayrılacağı yönünde iddialar doğdu! Kerem Alışık’ın ekranlara gelecek olan yeni bölümde diziden ayrılacağı ise resmen doğrulandı.

0x0-harap-eden-sonla-cigerleri-parcalayacak-bir-zamanlar-cukurovada-bir-yikan-bir-de-mutlu-eden-olay-1632582573255

Fragmanda adeta sevenlerine el sallarmış ve veda edermiş gibi gözüken Kerem Alışık’ın hayat verdiği Fekeli karakterinin sözleri ise her şeyi açıklamaya yetti. Hakan Gümüşoğlu’nun kim olduğu ortaya çıkarken; Fekeli’yi susturmak isteyen Hakan ise canından edecek. Acı bir şekilde hayatı son bulacak olan Fekeli’nin ölümü ise tarihe kazınacak! Züleyha'yı ve Fikret'in yeniden sarsılmasına neden olacak olan bu ölümün sosyal medyada da çok konuşulacağı düşünülüyor. 

Daha önce Hünkar, Yılmaz, Müjgan gibi çok sevilen isimler diziden acı bire şekilde ayrılmıştı. Hünkar’ın ölümü milyonların başını döndürürken; Yılmaz’ın vedası ise ağızları açık bırakmıştı. Şimdi ise bu çok konuşulan vedalara bir yenisi eklenecek ve Kerem Alışık diziye resmen veda edecek. Sizler bu veda hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayınız!