En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Bir Zamanlar Çukurova 72. Bölüm Full İzle! 12 Kasım Bir Zamanlar Çukurova Kesintisiz ve Reklamsız İzle!

Dizi 12.11.2020, 18:34

ATV ekranlarında yayınlanmaya başladığı ilk günden beri büyük bir ilgi ile takip edilen dizi yeni bölümlerinde sevenleri ile buluşturmaya devam ediyor. İkinci sezonuna iddialı bir giriş yapmış olan Bir Zamanlar Çukurova dizisine ulaşmak için binlerce kişi bugün arama motorlarına Bir Zamanlar Çukurova 72. Bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle gibi sorguları aratarak erişmek istedi. Bizlerde bu Bir Zamanlar Çukurova 72. Bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle sorgularına cevap niteliğinde bir makale hazırladık. Haberimiz üzerinden kesintisiz ve reklamsız bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Başrollerinde Murat Ünalmış, Hilal Atınbilek, Uğur Güneş ve Vahide Perçin gibi isimler yer alıyordu. Fakat Vahide Perçin’in diziden ayrılmasıyla birlikte dizideki başrol oyuncu sayısı üçe düştü. Oyuncu kadrosunun yanında senaryosu ile dikkatleri üzerine çeken dizi sevilen bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Züleyha ve Yılmaz’ın aşkının engellerini anlatan bu dizide yayınlanan her yeni bölüm büyük bir beğeni almaya devam ediyor.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi 71. Bölümde Neler Oldu?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümde heyecan ve duygu dolu anlar yaşandı. Behice ve Hünkar’ın yapmış olduğu tartışma kanla sonuçlanmıştı. Behice’nin Hünkarı öldürmesinin ardından yeni bölümlerde nelerin yaşanacağı merak ediliyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hünkar karakterinin acı bir ölümlere ekranlara veda etmesi seyircinin yüreğine köz düşürmüştü. Behice ve Hünkar’ın yapmış olduğu alevli tartışmada Hünkar hayata gözlerini yumar. Hünkar’ı öldürmüş olan Behice ise sanki hiçbir şey yaşanmamış ve katil değilmiş gibi kulübe gider ve Adnan’ın babası hakkında konuşmaya çalışır. Bu konuşmaları duyan Demir ise Behice’ye ağzının payını verir ve ofisine doğru yola koyulur. Şirketten ev geçen Demir ise başına geleceklerden bir haberdir. Demir konağa gelir ve Hünkar’ın öldüğünü duyar.

Bir Zamanalar Çukurova Dizisi 72. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hünkar’ın ölmesi hem sosyal medyada hem de internet dünyasında çok büyük yankı uyandırmıştı. Hünkar’ın katili olan Behice ise bu gerçeği saklayacak mı yoksa ortaya çıkacak mı merak ediliyor. Bütün detayları ile bugün ekranlara ATV ile saat 20.00’da seyircisi ile buluşacak.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@