Zodyak kuşağının en zor burçlarından biri olan Aslanlar, her zaman egolarının tesiri altında kalan insanlar oluyor. Aşk yaşamlarında da sık sık egolarının etkisi altında kalan Aslan burcu kişileri, elbette öyle önüne gelen ile anlaşamıyor. Öte yandan Aslan burcu kişilerinin de mükemmel uyumu yakalayacağı burçlar bulunuyor. Peki, Aslan burcu hangi burçla evlenirse mutlu olur? Aslan burcu hangi burçlarla aşk yaşar? İşte, detaylar…

Aşk hayatlarında bir hayli bencil insanlar olan ve kendilerinin istemedikleri bir şeyin olmasına izin vermeyen Aslan burcu kişileri, lider ruhlarını partnerlerine karşı da gösteriyor. Manipülatif yapıları nedeniyle her zaman haklı çıkmayı başaran Aslan burcu kişileri, olası bir kavgada ne olursa olsun üste çıkacak olan isim oluyor. İlişkide istediği gibi gitmeyen bir durum ile karşılaştığında hemen ilişkiyi bitirebilecek olan Aslan burcu kişileri, kolay kolay anlaşabilecek insanlar olmuyor. Ancak onları da anlayan ve evlilikte eşsiz uyumu yakaladığı bazı burçlar bulunuyor!

Kendileri gibi lider ruhlu Koçlar ile bir arada olmaktan genellikle keyif alan Aslan burcu kişileri, bu ilişkide ortaya çıkan gizli rekabetten inanılmaz derecede keyif oluyor. Bu nedenle Koç burcu ile Aslan burcu aralarında mutlu bir evlilik gözlenebiliyor. Aynı keyfi ve eğlenceyi İkizler burcu kişileri ile yakalayabilen Aslan burcu kişileri, genellikle İkizler ile aşk birlikteliği ve mutlu bir evlilik yaşayabiliyor. Aslan ve Yengeç arasındaki bir evliliğin yürümesi karşılıklı çaba ile mümkünde; Aslan ile Aslan arasındaki bir evlilikte egolar tatmin edildiği halde inanılmaz bir evlilik ortaya çıkabiliyor. Teraziler ile dayanıklı bir evlilik yapabilen Aslan burcu kişileri, en iyi uyumu ve eğlenceli bir aşk hayatını Yay burcu kişiler ile yaşıyor. Yaylar ile genellikle mutlu bir evlilik kurabilen Aslan burcu kişilerinin asıl bilmesi gereken şey asla anlaşamayacakları o burçların listesi oluyor!

Aslan burcu kişilerinin mükemmel evlilik uyumunu yakaladığı gibi hiçi evlenmemesi gereken burçlar da bulunuyor. Özellikle Oğlaklar ile her zaman kısa süreli ilişkiler kurabilen Aslan burcu kişileri, evlilik yapmaları halinde mutlu olamıyor. Boğa burçları ile kalıcı bir evlilik kuramayan Aslan burcu kişileri, Kovalar ile inanılmaz derecede tutkulu bir ilişki yaşasa da söz konusu hayat arkadaşlığı olduğunda sınıfta kalıyor. Aslan burcu kişilerinin Akrepler ile yapacağı evlilikte bir kere değil, üç beş kere düşünmesi gerekiyorken; Balık burçları ile mutsuz olması garanti görünüyor. Kendileri gibi sürekli eleştirici Başaklar ile asla anlaşamayan Aslanların bu ilişkiye hiç bulaşmaması tavsiye ediliyor.