Aşk Mantık İntikam’ın Zümrüt’ü Kimdir, Nerelidir? Günay Karacaoğlu Kaç Yaşında, Ne Kadar Kazanıyor?

Aşk Mantık İntikam isimli dizide Ozan’ın annesi Zümrüt’e hayat veren Günay Karacaoğlu, dizinin en ünlü isimlerinden biri olarak öne çıkıyor. İşte merak edilen detaylar...

Magazin 29.09.2021 - 13:05 29.09.2021 - 13:07

FOX TV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olmayı kısa süre içerisinde başaran Aşk Mantık İntikam dizisi, ekranlardaki yerini almaya hız kesmeden devam ediyor. Beğenilen konusu ve usta oyuncu kadrosu ile seyirci karşısına çıkmaya devam eden Aşk Mantık İntikam, kadrosunda bir hayli ünlü isimler bulunduruyor. O isimlerden biri olan ve Aşk Mantık İntikam isimli dizide Ozan’ın annesi Zümrüt’e hayat veren Günay Karacaoğlu, dizinin en ünlü isimlerinden biri olarak öne çıkıyor! Peki, Aşk Mantık İntikam’ın Zümrüt’ü kimdir, nerelidir? Günay Karacaoğlu kaç yaşında, ne kadar kazanıyor? İşte, detaylar…

Ekranlarının tanınan isimlerinden biri olan Günay Karacaoğlu, şimdilerde Aşk Mantık İntikam dizisinin Zümrüt karakteri olarak seyirci karşısına çıkmaya başladı. Aşk Mantık İntikam dizisinde Ozan’ın annesi olan Zümrüt, intikam sever ruhuyla da seyirciden geçer bir not aldı. Zümrüt’e hayat veren Günay Karacaoğlu ise, 13 Mart 1971 yılında Kayseri’de dünyaya geldi.  1991 yılında “Müjdat Gezen Sanat Merkezi”ne giren Günay Karacaoğlu, 1995 yılında eğitimini tamamlayarak buradan mezun oldu. Öte yandna oyunculuğa ilk kez 1994 yılında yayınlanan Şehnaz Tango isimli yapımın Hasene karakteri ile başlayan Günay Karacaoğlu, devam eden yıllarda, sırasıyla; Köşe Kapmaca, Hayvanlara Dokunduk, Kahpe Bizans, Üzgünüm Leyla, Abuzer Kadayıf, Yeditepe İstanbul, Bizim Otel, Beşibiryerde, Yarım Elma, Bayanlar Baylar gibi yapımlarda art arda rol aldı. Günay Karacaoğlu’nun eski eşinin kim olduğunu öğrenenler ise, şaşkınlığını gizleyemedi!

Oyunculuk kariyerine İnşaat isimli yapım ile devam eden Günay Karacaoğlu, Hayat Bilgisi dizisinde 2005-2006 sezonunda Hediye karakterini canlandırdı. Ardından Kısmet, Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu, Düş Yakamdan, Hemşire Meri, Osmanlı Cumhuriyeti, Aşkım Aşkım, Bana Bunlarla Gel, İstanbul’un Altınları ve 20 Dakika isimli yapımlarda rol alan Günay Karacaoğlu, Avrupa Avrupa isimli dizide Saadet Gürleyen karakterini canlandırdı. Aynı başarıyı özel hayatında elde edemeyen Günay Karacaoğlu, oyuncu Şevket Çoruh ile evlendi ve boşandı. Öte yandan Günay Karacaoğlu’nun Aşk Mantık İntikam dizisinden aldığı ücret duyanların resmen dudaklarını uçuklattı!

Günay Karacaoğlu-1

Kariyerine 2014 yılında yayınlanan Roman Havası isimli dizi ile devam eden Günay Karacaoğlu; ardından Yaşamak Güzel Şey, Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü, Hayati ve Diğerleri, Gençliğim Eyvah gibi pek çok ünlü yapımda rol aldı. Kariyeri boyunca XVIII. Direklerarası Seyirci Ödülleri, Komedi Kadın Oyuncu Ödülü gibi ödüller de kazanan Günay Karacaoğlu, 2021 yılının Haziran ayı itibariyle Aşk Mantık İntikam dizisinin Zümrüt Korfalı karakterine hayat vermeye başlayan Günay Karacaoğlu’nun yapım ekibinden bölüm başı 30 bin TL ücret aldığı iddia edildi.