Aşk Mantık İntikam’ın Çağla’sı Kimdir, Nerelidir? Melisa Döngel Kaç Yaşında, Ne Kadar Kazanıyor?

Aşk Mantık İntikam dizisinin Çağla’sına hayat veren Melisa Döngel ise, seyircisinin merak ettirmeyi başaran isimler arasına girdi. İşte size Melisa Döngel ile ilgili detaylar...

Magazin 29.09.2021 - 12:58 29.09.2021 - 13:01

Cuma gününün reyting sıralamalarını alt üst etmeye devam eden Aşk Mantık İntikam isimli dizi, yeni sezon için FOX TV ekranlarından onayı almayı başardı. Yeni sezonda da hikayesine iddialı bir biçimde devam eden Aşk Mantık İntikam, giderek daha fenomen hale gelirken, pek çok genç oyuncuyu da sektörde tanınır hale getirdi. O isimlerden biri olan ve Aşk Mantık İntikam dizisinin Çağla’sına hayat veren Melisa Döngel ise, seyircisinin merak ettirmeyi başaran isimler arasına girdi. Peki, Aşk Mantık İntikam’ın Çağla’sı kimdir, nerelidir? Melisa Döngel kaç yaşında, ne kadar kazanıyor? İşte, detaylar…

Ekranların fenomeni haline dönüşen ve giderek daha çok izlenir hale gelen Aşk Mantık İntikam dizisi, şimdilerde hikayesini dillere dolamayı başardı. Esra ve Ozan’ın arasında geçmişten gelen bir aşkı konu alan Aşk Mantık İntikam dizisinin sevilen karakterlerinden biri ise, Ozan’ın yeni eşi olan Çağla oldu. Oyuncu Melisa Döngel tarafından canlandırılan Aşk Mantık İntikam dizisinin Çağla karakteri hem güzelliği hem de zekası ile seyircisinin onayını aldı. Öte yandan güzel oyuncu Melisa Döngel’in zirveyi nasıl tırmandığını öğrenenler ise, şaşkınlığı gizleyemedi!

Henüz genç oyunculardan biri olan Melisa Döngel, 18 Eylül 1999 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Sadece 22 yaşında olan genç oyuncu Melisa Döngel, Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nden eğitim aldı. Ekranlara ilk kez 2016 yılında Arka Sokaklar dizisinin Nil karakteri olarak çıkmaya başlayan Melisa Döngel, ilk güçlü oyunculuk deneyimini Hangimiz Sevmedik isimli dizinin Sevtap karakteri ile yaşadı. Ardından Elif dizisinin Süreyya karakteri olarak çıkmaya başlayan Melisa Döngel, 2018-2019 sezonunda FOX TV ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye dizisinin Deniz Çelik Elibol karakteri ile ekranlarının tanınır ismi haline geldi. Bu rolünden sonra ekranlarının aranan kadın oyuncusu haline gelen Melisa Döngel, Aşk Mantık İntikam dizisinde adeta servet kazanmaya başladı!

melisa döngel (2)

Kariyerine 2019 yılında Show TV ekranlarından yayınlanan Aşk Ağlatır isimli dizi ile devam eden Melisa Döngel, 2020-2021 sezonunda Sen Çal Kapımı          dizisinin Ceren Başar’ı olarak ekranlara gelmeye başladı. Geçtiğimiz sezon Sadakatsiz dizisine de konuk olan Melisa Döngel, haziran ayından bu yana Aşk Mantık İntikam dizisinin Çağla Yılmaz    karakterine hayat verir hale geldi. Öte yandan Melisa Döngel’in Aşk Mantık İntikam dizisinden bölüm başı 25 bin TL kazandığı iddia edildi.