Aşk Mantık İntikam Dizisinin Ekrem’i Kimdir? Mehmet Korhan Kaç Yaşındadır, Nerelidir?

Aşk Mantık İntikam dizisinin Ekrem’i olarak seyirci karşısına çıkmaya başlayan Mehmet Korhan, şimdilerde dizi severlerin en çok merak ettiği oyuncular arasında yer alıyor. İşte detaylar...

Magazin 29.09.2021 - 13:01 29.09.2021 - 13:04

Aşk Mantık İntikam dizisi gördüğü ilgiyi her geçen gün artırmaya devam ediyor. Haziran ayı itibariyle seyircisinin karşısına çıkmaya başlayan Aşk Mantık İntikam dizisi, şimdilerde hikayesine yeni sezon ile birlikte devam etmeye başlıyor. Keyifli bir aşk hikayesini konu alan Aşk Mantık İntikam dizisi, ekranlarının özlenen pek çok ismini de kadrosunda buluşturuyor. O isimlerden biri olan ve Aşk Mantık İntikam dizisinin Ekrem’i olarak seyirci karşısına çıkmaya başlayan Mehmet Korhan, şimdilerde dizi severlerin en çok merak ettiği oyuncular arasında yer alıyor. Peki, Aşk Mantık İntikam dizisinin Ekrem’i kimdir? Mehmet Korhan kaç yaşındadır, nerelidir? İşte, detaylar…

FOX TV ekranlarına haziran ayının başında gelmeye başlayan Aşk Mantık İntikam dizisi, sevilen konusu ve usta oyuncu kadrosu ile tüm gözleri üzerine çevirdi. Aşk Mantık İntikam dizisinin romantik komedi tadında hikayesi ve oyunculuk performansları ile reyting zirvesindeki yerini korumaya devam ettiği şu günlerde dizinin oyuncuları da merakla araştırılmaya başladı. O isimlerden biri olan ve televizyon izleyicisinin şimdilerde bir hayli merak ettiği Mehmet Korhan ise, Aşk Mantık İntikam dizisinin Ekrem’i olarak seyirci karşısına çıktı. Düzembaz ve komik bir karakter olan Ekrem’i canlandıran Mehmet Korhan, dizide Esra’nın abisi olarak kadrodaki yerini aldı!

Aslen Erzincanlı olan Mehmet Korhan Fırat, 26 Ağustos 1988 tarihinde Erzincan’da dünyaya geldi. Eğitimini Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarında tamamlayan oyuncu Mehmet Korhan Fırat, ilk oyunculuk deneyimini ise 2010 yılında yaşadı. Ekranlara ilk kez 2010 yılında yayınlanmaya başlanan ve 2014 yılına kadar devam eden Şefkat Tepe isimli dizi ile çıkan Mehmet Korhan Fırat, bu dizide Şahin Bulut karakterine hayat verdi. Ardından Ekip 1 – Nizama Adanmış Ruhlar isimli dizide Ali Babür karakterine bir sezon boyunca hayat veren Mehmet Korhan Fırat, ilk çıkışını ise herkesin tanıdığı bir dizi ile yakalıyor!

mehmet korhan (2)

FOX TV ekranlarından 2017-2019 sezonunda yayınlanan Bizim Hikaye isimli dizide Tufan Şahin karakterine hayat veren Mehmet Korhan Fırat, ilk çıkışını bu dizi ile yakaladı. Ardından 2019-2020 yılında TV8 ekranlarından yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir isimli Celal Yeter karakteri ile çıkan Mehmet Korhan Fırat, bu dizinin ardında iddialı bir yapım olan Payitaht Abdülhamid isimli yapımda rol aldı. Geçtiğimiz sezon Mavera isimli dizide Şahsuvar karakterine hayat veren Mehmet Korhan Fırat, şimdilerde Aşk Mantık İntikam isimli dizinin Ekrem Erten karakterine hayat vermeye başladı.