Arka Sokaklar Komiser Yardımcısı Emre Kimdir? Oğuz Peçe Nerelidir, Kaç Yaşındadır? Aylık Kazancı Ne Kadardır?

Arka Sokaklar komiser yardımcısı Emre kimdir? Sizde bu yakışıklı komiser yardımcısı Emre ile ilgili detayları merak ediyorsanız işte size çok özel ayrıntılar...

Magazin 30.09.2021 - 15:49 30.09.2021 - 15:52

Yeni sezona iddialı bir giriş yapan Arka Sokaklar, genç oyuncuları seyircisinin karşısına çıkarmaya başladı. İddialı bir 16.sezon başlangıcı yapan Arka Sokaklar dizisi, yeni komiser yardımcıları ile seyircisinin takdirini bir kez daha kazandı. Arka Sokaklar dizisi, yeni sezonundaki yeni komiser yardımcılarından birini ise, ekranların yakışıklı bir ismine emanet etti. Peki, Arka Sokaklar komiser yardımcısı Emre kimdir? Oğuz Peçe nerelidir, kaç yaşındadır? Oğuz Peçe aylık kazancı ne kadardır? İşte, detaylar…

Başarılı hikayesi ve macera dolu olay örgüsü ile seyircisini 16 sezondur ekran başına kilitlemeyi başardı. Aksiyon dolu macerasına yeni bir hikayeler ekleyen Arka Sokaklar dizisi, yeni komiser yardımcılarını da oyuna dahil etti. O isimlerden biri olan komiser yardımcısı Emre ismi ise, ekranların yakışıklı ve genç oyuncusu Oğuz Peçe’ye emanet edildi. Öte yandan hayranlarının gönlünde taht kurmayı başaran Oğuz Peçe’nin oynadığı dizileri görenler şaşkınlığını gizleyemedi!

Yakışıklılığı ile karizmatik görüntüsü ile genç kızların kalbini çalmayı başaran Oğuz Peçe, 22 Nisan 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Yeni nesil oyuncuların arasında yer alan Oğuz Peçe, içerisinde olan oyunculuk ukdesi ile konuyla ilgili çeşitli eğitimler aldı. Sektöre diziler yerine beyazperdeden giriş yapan Oğuz Peçe, genç nesil tarafından bir hayli izlenen Çılgın Dersane filminin üç serisinde de yer aldı. Gişede bir hayli ilgi gören Çılgın Dersane filminin her üçünde de yer alan Oğuz Peçe, filmde Jobs Ahmet karakterine hayat verdi. Bu filmde gösterdiği başarı ile ekran yolunu kendisine açan Oğuz Peçe, televizyona da hızlı bir giriş yaptı!

Televizyon ekranlarına da Çılgın Dersane filminin devamı niteliğinde çekilen ve Show TV ekranlarından yayınlanan Çılgın Dersane Üniversitede isimli dizide rol alan Oğuz Peçe, bu dizide de Jobs Ahmet karakterini canlandırmaya devam etti. Televizyon camiasında da kendisini sevdiren Oğuz Peçe, bu dizinin ardından 2016 yılında yayınlanan Kalbim Yangın Yeri isimli dizide Mehmet Seloğlu karakterini canlandırdı. 2019 yılında Kanal D ekranlarının iddialı dizisi Zalim İstanbul isimli dizide de rol alan Oğuz Peçe, bu dizide ise Yusuf karakterine hayat verdi. Şimdilerde Arka Sokaklar dizisinin Komiser Yardımcısı Emre karakterine hayat vermeye başlayan Oğuz Peçe, bu rolü ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.