Arka Sokaklar Dizisi Aslı Kimdir? Deniz Çatalbaş Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşındadır? Deniz Çatalbaş Nasıl Ünlü Oldu?

Arka Sokaklar dizisi, iki genç oyuncuyu kadrosuna dahil etti. O karakterlerden biri olan Aslı ile ilgili merak edilen detaylar ise haberimizde. İşte Deniz Çatalbaş ile ilgili detaylar...

Magazin 30.09.2021 - 15:53 30.09.2021 - 15:56

Aksiyon dolu konusuyla 15 sezondur Kanal D ekranlarının iddialı yapımlarından biri olmaya devam eden Arka Sokaklar dizisi, 16. sezonu için start verdi. Yeni sezonuna yeni oyuncular da ekleyerek başlayan Arka Sokaklar dizisi, iki genç oyuncuyu kadrosuna dahil etti. O karakterlerden biri olan Aslı ise, ekranların genç ve güzel isimlerinden birine emanet edildi. Peki, Arka Sokaklar dizisi Aslı kimdir? Deniz Çatalbaş kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? Deniz Çatalbaş nasıl ünlü oldu? işte, detaylar…

Yeni sezonuna aksiyon dolu maceraları ile merhaba diyen Arka Sokaklar dizisi, kadrosuna yenice dahil ettiği Aslı ve Emre karakteri ile seyircisinden tam not aldı. Emre karakterini Oğuz Peçe’ye emanet eden Arka Sokaklar dizisi, Aslı karakterini ise, ekranlarının güzel ismi Aslı Çatalbaş’a emanet etti. 2006 tarihinden bu yana Kanal D ekranlarındaki almaya devam eden Arka Sokaklar dizisinde yer almaya başlayan Deniz Çatalbaş; Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Oya Okar ve Şevket Çoruh gibi usta isimler ile ekran macerasına başladı. Aslı karakteri ile hayranlarından tam not alan Deniz Çatalbaş’ın asıl mesleğini duyan Arka Sokaklar dizisi hayranları şaşkına döndü!

Ekranların genç yeteneğinden biri olan Deniz Çatalbaş, 28 Şubat 1995 tarihinde İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde dünyaya geldi. Oyunculuk ile hiçbir ilişkisi bulunmayan Deniz Çatalbaş, ekranlara ilk kez Arka Sokaklar dizisi ile başladı. Öte yandan ekranlardan çok uzak olmayan Deniz Çatalbaş, genç yaşlardan itibaren basketbol oynamaya başladı. Profesyonel basketbol yaşamına 2011 yılında başlayan Deniz Çatalbaş, 2016 yılına kadar Fenerbahçe takımın altyapısında forma giymeye başladı. 2016 yılında Kayseri Basketbol takımına transfer olan Deniz Çatalbaş, 2016-2017 sezonunda ise Sakarya Yükseliş takımda forma giymeye başladı. 2017-2018 sezonunda Adana Basketbol takımına transfer olan Deniz Çatalbaş, 2018-2019 sezonunda ise, İstanbulgücü takımında oynadı. Deniz Çatalbaş’ın hayatı ise 2020 yılında birden değişti!

deniz çatalbaş (1)

Kariyerindeki değişikliğe neden olan Best Model of Turkey yarışmasına 2020 yılında katılan Deniz Çatalbaş, bu yarışta ikinci oldu. Yarışmanın ardından yönüne medyaya çeviren Deniz Çatalbaş modellik ve oyunculuk için adımlar attı. Şimdilerde 26. yaşının tadını çıkaran ve bekar olan Deniz Çatalbaş’ın Instagram hesabının “denizcatalbasss”, Twitter hesabının ise “DenizCtlbs” olduğu öğrenildi.