Aras Bulut İynemli Kazancı Ne Kadar? Aras Bulut İynemli Ne Kadar Kazanıyor?

Televizyon ekranlarının beğenilen isimlerinden biri olan ve rol aldığı yapımlardaki performansları ile bir hayli beğenilen Aras Bulut İynemli, yeni sezonda henüz bir dizi ile anlaşmış bulunmuyor.

Magazin 25.09.2021 - 10:49 25.09.2021 - 10:52

Televizyon ekranlarının beğenilen isimlerinden biri olan ve rol aldığı yapımlardaki performansları ile bir hayli beğenilen Aras Bulut İynemli, yeni sezonda henüz bir dizi ile anlaşmış bulunmuyor. Şimdilerde sık sık Vodafone reklamı ile sık sık televizyon izleyicisinin karşısına çıkmaya devam eden ve Vodafone’un yüzü haline gelen Aras Bulut İynemli’nin kazandığı para ise, dudakları adeta uçuklatıyor! Peki, Aras Bulut İynemli kazancı ne kadar? Aras Bulut İynemli ne kadar kazanıyor? İşte, detaylar…

Beşiktaş Anadolu Lisesi, ardından ise İstanbul Teknik Üniversitesinde Uçak Mühendisliği bölümünden mezun olan Aras Bulut İynemli, ailesindeki tiyatrocuların izinden gitmeye karar verdi. Bir reklam filminde futbolcuyu oynarken yönetmen Zeynep Günay Tan'ın dikkatini çeken Aras Bulut İynemli, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin deneme çekimlerine çağrıldı. Deneme çekimlerinde beğenilerek oyuncuya başlayan Aras Bulut İynemli, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Mete Akarsu karakteri ile oyunculuğa başladı. Bu dizide sergilediği performans ile ağızları açık bırakan Aras Bulut İynemli, ekranlarda kısa sürede ünlendi!

Oyunculuk kariyeri boyunca birbirinden iddialı yapımlar içerisinde yer alan Aras Bulut İynemli, kariyerinin her döneminde performansı ile tüm dikkatleri üzerine çeken isimler arasında yer aldı. Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinin ardından dönemin popüler yapımlarından biri olan Muhteşem Yüzyıl isimli dizide 2013-2014 yılları arasında Şehzade Bayezid’i canlandıran Aras Bulut İynemli, 2015 yılına Maral: En Güzel Hikayem dizisinde oynadı.        2016-2017 sezonunda Ay Yapım imzalı İçerde dizisinde rol alan Aras Bulut İynemli, bu dizide Umut Yılmaz ve Mert Karadağ karakterlerine hayat verdi. Hemen ardından Show TV ekranlarının fenomen yapımı Çukur dizisinde rol alan Aras Bulut İynemli, dört sezon boyunca canlandırdığı Yamaç Koçovalı karakteri ile dillerden düşmedi. Öte yandan Aras Bulut İynemli’nin kazandığı para adeta dudakları uçuklattı!

Oyunculuk kariyeri boyunca pek çok filmde de rol alan Aras Bulut İynemli’nin İçerde dizinde bölüm başı 45 Bin TL aldığı geçtiğimiz yıllarda ortaya çıkmıştı. Bu dizide bir hayli beğenilen Aras Bulut İynemli’nin son dizisi Çukur’da bölüm başı 385 bin TL ile seyirci karşısına çıktığı iddia edildi. Öte yandan reklam filmlerinde de sıkça yer alan Aras Bulut İynemli’nin reklam gelirlerinden geçtiğimiz yıl 800 Bin TL kazandığı ortaya atıldı.