Alişan’dan Milyonları Ayağa Kaldıran Şok Hamle! Instagram, Twitter Sallanıyor, Herkes Onu Konuşuyor! Meğer…

Alişan'dan milyonları ayağa kaldıracak şok bir hamle sosyal medya üzerinden geldi. Paylaşımıyla deprem etkisi yaratan Alişan, "Yok artık" dedirtti.

Magazin 27.09.2021 - 13:44 27.09.2021 - 13:48

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Alişan’dan milyonları ayağa kaldıran bir paylaşım geldi! Instagram’ı ve Twitter’ı sallayan bu paylaşımdan sonra herkes onu konuşmaya başladı. Kısa bir süre önce abisi Selçuk Tektaş’ı koronavirüsten kaybeden Alişan, uzun bir süre sosyal medya hesabını kullanmamıştı. Kardeşinin yoğun bakıma kaldırıldığı günden beri sessizliğini koruyan Alişan, abisinin vefatından sonra ise yeni yeni ailesiyle ilgili paylaşımlar yapmaya başladı.

Uzun bir süre sessiz kaldıktan sonra kardeşiyle paylaşımlar yaparak; acısını sevenleriyle paylaşan Alişan, milyonları derinden üzmüştü. Herkes sabırla iyi haberler beklerken; gelen acı haber herkesi derinden sarsmıştı. Şimdi ise Alişan’dan gelen o paylaşım “Her zaman umut vardır” yorumunu yaptırdı.

Alişan kardeşi kaybetmesinin ardından; “Kimse annesiz, babasız, evlatsız, kardeşsiz kalmasın İnşallah. Kaybettiğimiz bütün hastalarımıza Allah’tan rahmet, şu anda hastanelerde bu beladan kurtulmak için şifa bekleyen herkese de acil şifalar diliyorum. Birisine dua edecekseniz lütfen sağlığı için dua edin. Gerisi boş, dünya boş…” sözlerini dile getirmiş ve milyonları derinden üzmüştü. Şimdi paylaşımı ise sevenlerinin heyecanlanmasına neden oldu. İşte Alişan’dan gelen o paylaşım…

vfgccgbgc

Kızının bir videosunu paylaşan Alişan, görenleri çılgına çevirdi. Minik kızının sarı pijamasından sarı beyaz çoraplarına kadar her detayı büyük bir ilgi gördü. Sevecen ve tatlı bir çocuk olan Eliz’in sosyal medyayı sallaması ise “Alişan’dan daha ünlü olacak” yorumlarını yaptırdı. Eline almış olduğu ürünle adeta savaş veren ve oyun oynayan Eliz’in sevimli halleri sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Alişan’ın kızıyla yapmış olduğu paylaşımın ardından birçok kişi Eliz’in annesine benzediğini; Burak’ın ise babasına benzediğini dile getirdiler. Dikkatleri üzerine çeken küçük oyuncu Eliz’e ise “Maşallah!”, “Allah nazarlardan saklasın”, “Nasıl güzel bu böyleee”, “Hem Eliz’i hem de Alişan’ın toplandığını görmek çok güzel”, "Bu Eliz aynı annesine benziyor. Şunun tatlılığına bakın, bir de akıllı ki..." yorumları arka arkaya geldi. Toparlanma ve iyileşme sürecinde olan Alişan’ın her paylaşımı büyük ilgi görüyor. Sizler Alişan’ın küçük kızı tatlı Eliz hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayınız!