Alişan’dan Bir Acı Paylaşım Daha Geldi! Görenler Hüngür Hüngür Ağlıyor, Kimse Bunu Beklemiyordu! Selçuk Tektaş Sonrası..

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Alişan’dan milyonları üzecek bir paylaşım geldi.

Yaşam 26.09.2021 - 17:53 26.09.2021 - 17:56

Alişan’dan gelen bu yürekleri yakan bu paylaşım, sosyal medyanın gündemine düştü! Geçtiğimiz günlerde kardeşi Selçuk Tektaş’ı koronavirüsten kaybeden Alişan, acısını sosyal medya üzerinden sevenleriyle paylaşmıştı. Şimdi ise milyonları hüngür hüngür ağlatacak bir paylaşım yaptı ve ağızlar açık kaldı. Kimse bu kadarını beklemiyordu ama o paylaşım acılara neden oldu.

Selçuk Tektaş’ı kaybeden Alişan, kardeşi için sosyal medya üzerinden bir paylaşım yaparak; “Abim bizi öksüz bıraktım gittin… Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın her şeyimdin… Ben şimdi sensiz ne yapacağım... Dualar ettik, şifalar gönderdik ama hiçbiri fayda etmedi… Allah’ım seni bizden daha çok istedi yanına aldı... 2 çocuğum, 2 yeğenim vardı şimdi 4 çocuğum var artık... Sen rahat uyu Eyşanım, Ceylanım, Merve’m bana emanet… Seni çok seviyorum abim… Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim. Seni bir daha görememek beni delirtiyor olsa da maneviyatını her zaman yaşatacağım Selçuk’um. Seni çok seviyorum Allah’ım mekanını cennet eylesin İnşallah…” sözlerini dile getiren bir paylaşımda bulunmuştu.

Kardeşini kaybetmesinin acısıyla günlerce paylaşım yapmayan Alişan, yeni yeni kendisine gelmeye başladı ve son paylaşımıyla acı dolu günlerini yeniden hatırlattı. Kardeşi için yaptığı paylaşımda; “2 çocuğum, 2’de yeğenim vardı ama artık 4 çocuğum var. Onlar bana emanet” açıklamasında bulunan Alişan’ın son paylaşımı yürekleri sızlattı. İşte Alişan’dan gelen o son paylaşım!

aslişaaann 

Alişan’dan gelen son paylaşımda ise Selçuk Tektaş’ın kızları ve kendi çocukları bulunuyordu. Selçuk Tektaş’ın küçük kızı, babası Selçuk Tektaş’ın cenazesinde Buse Varol’un yanına giderek; “Babam bizi bırakıp gitti. Sen bizi bırakıp gitme!” sözlerini dile getirmiş; Buse Varol ise duyduklarına daha fazla dayanamamış ve Selçuk Tektaş’ın kızına sarılarak; ağlamaya başlamıştı.

Şimdi ise Alişan’dan gelen o son paylaşım milyonların gözlerini doldurdu. Alişan, “Her şeylerim” notunu düşerek paylaştığı bu görsele, nazar boncuğu ve kalp emojileri eklemeyi de ihmal etmedi. Sizler Alişan’ın eşi Buse Varol ve Selçuk Tektaş'ın çocuklarıyla yaptığı bu paylaşımı hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayınız!