Ajda Pekkan Ömrü Boyunca Unutamayacağı Bir Şeyle Karşı Karşıya! O İsim Harekete Geçti, Ancak Rüyasında Görürdü! Gerçek Y

Süperstar Ajda Pekkan, hayatının hediyesini geçtiğimiz gün aldı. Herkesin hayranlıkla izlediği bir isimden herkesi kıskandıracak hediye alan Ajda Pekkan, o hediyesiyle nispet yapmayı da ihmal etmedi.

Magazin 21.09.2021 - 10:13 21.09.2021 - 10:21

Ajda Pekkan Ömrü Boyunca Unutamayacağı Bir Şeyle Karşı Karşıya! O İsim Harekete Geçti, Ancak Rüyasında Görürdü! Gerçek Yaptı. Yılların sanatçısı olan ve gençlere taş çıkarmaya devam eden Süperstar Ajda Pekkan, hayatının hediyesini geçtiğimiz gün aldı. Herkesin hayranlıkla izlediği bir isimden herkesi kıskandıracak bir hediye alan Ajda Pekkan, o hediyesiyle nispet yapmayı da ihmal etmedi. Sahneden hediyesini gösteren Süperstar Ajda Pekkan, teşekkür ederek, aldığı jeste karşılık verdi! Peki, Süperstar Ajda Pekkan kimden, ne hediye aldı? Ajda Pekkan’ın herkesi kıskandıran hediyesi ne? İşte, detaylar…

Ajda Pekkan Ömrü Boyunca Unutamayacağı Bir Şeyle Karşı Karşıya!

Koronavirüse karşı alınan önlemlerinin artırılmasının ardından yeniden açılan sahneler, ünlü isimlerin konserlerine dur durak demeden devam etmesini sağladı. O isimlerden biri olan ve tüm dünyada Süperstar ön adıyla tanınan Ajda Pekkan, bu dönemin en çok sahne alan isimlerinden biri oldu. Sahnelerine hız kesmeden devam eden Süperstar Ajda Pekkan, geçtiğimiz gün özel bir gecede konser verdi. Pek çok ünlü isimin katıldığı o gece, Ajda Pekkan’a hiç beklemediği bir sürpriz hediye geldi!

O İsim Harekete Geçti, Ancak Rüyasında Görürdü! Gerçek Yaptı.

Geçtiğimiz gün KüçükÇiftlik Park’ta düzenlenen özel gecede sahne alan Süperstar Ajda Pekkan, herkesçe sevilen şarkılarını hayranları ile birlikte söyledi. Herkesin severek eşlik ettiği Ajda Pekkan şarkıları, geceyi keyifli hale geçirmeyi başardı. Konuklarına unutulmayacak bir akşam yaşatan Süperstar Ajda Pekkan, sahnede verdiği enerji ile de gençlere yine taş çıkardı. Erkan Özerman, Saffet Emre Tonguç, Mahmut Anlar, Ender Sanal, Taner Horoz, Begüm Kütük, Erdil Yaşaroğlu, Tuğkan gibi ünlü isimlerin katıldığı konser gecesinde Ajda Pekkan pek çok sürpriz ile karşılandı. Ancak Ajda Pekkan’ı en çok mutlu eden zamansızca gelen o sürpriz hediye oldu!

Geçtiğimiz gece sahne alan Ajda Pekkan’ı dinlemeye gelenler arasında Avrupa Şampiyonası’nda 3’üncülük elde eden A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın kaptanı Eda Erdem de yer aldı. Süperstar’a unutulmayacak bir hediye veren kaptan Erdem, Pekkan’a şampiyonada giydiği kendi formasını hediye etti. Sahneden takım kaptanına teşekkür etmekte gecikmeyen Süperstar Ajda Pekkan, kuliste kendisine gönderilen formayı yetkililerden teslim aldı. Pek çok ismi kıskandıran bu hediye, gecenin en çok konuşulan sürprizi olmayı başardı.