Ada Masalı Dizisinin Poyraz’ı Aslında Kimdir? Alp Navruz Milyonları Şok Etti! Kimse Bu Kadarını Aklından Bile Geçirmedi…

Star TV ekranlarının yeni fenomen dizisi Ada Masalı, ekranlara pek çok genç oyuncunun işbirliği ile birlikte geliyor. O isimlerden biri olan ve Ada Masalı dizisinin Poyraz’ına hayat veren Alp Navruz.

Magazin 29.09.2021 - 10:40 29.09.2021 - 10:43

Star TV ekranlarının yeni fenomen dizisi Ada Masalı, ekranlara pek çok genç oyuncunun işbirliği ile birlikte geliyor. O isimlerden biri olan ve Ada Masalı dizisinin Poyraz’ına hayat veren Alp Navruz, şimdilerde hem performansı hem de yakışıklılığıyla seyircisinden geçer not almayı başarıyor. Ada Masalı dizisi ile birlikte yeniden televizyon izleyicisinin yakın markajına giren Alp Navruz’un özel hayatı ile ilgili her geçen gün çıkan ortaya çıkan detaylar ise, hala oyuncunun hayranlarını şaşırtmayı başarıyor! yeni Peki, Ada Masalı dizisinin Poyraz’ı Alp Navruz kimdir? Oyuncu Alp Navruz aslen nereli, kaç yaşında? İşte, detaylar…

Genç ve yakışıklı ekran yüzlerinden biri olan Alp Navruz, şimdilerin en popüler erkek oyuncuları arasında yer alıyor. Oyunculuğa kısa bir süre önce başlayan Alp Navruz, kısacık profesyonel kariyerinde pek çok ünlü dizi ve yapımda yer almış bulunuyor. Oyunculuk performansı ve samimi tavırları ile televizyon izleyicisinin tüm dikkatini üzerine çekmeyi başaran Alp Navruz’un özel ve kariyer hayatı ise, hayranları tarafından her dönem merak ediyor. 31 yaşında olan yakışıklı oyuncu Alp Navruz, Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun olduktan sonra kariyerini bambaşka bir yolda tasarlıyor!

Seyircisinin karşısına ilk kez 2016 yılında Show TV ekranlarından yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz dizisinin Cenk karakteri olarak çıkmaya başlayan Alp Navruz, kısa süre içerisinde başrol oynayacak şekilde medya dünyasına kendisini tanıtmayı başarıyor. Bu dizinin ardından Arkadaşlar İyidir     dizisinin Berke karakteri için çıkan Alp Navruz, asıl çıkışını 2017-2018 sezonunda rol aldığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin Sinan Egemen karakteri ile yapıyor. Bu diziden itibaren hep başrollerde yer alan Alp Navruz; 2018-2019      sezonunda Elimi Bırakma dizisinin Cenk Çelen karakteri, 2020-2021 yıllarında ise Zümrüdüanka dizisinin Serhat Demirkan’ı olarak seyircisinin karşısına çıkıyor. Şimdilerde Ada Masalı dizisinin Poyraz’ına hayat veren Alp Navruz ile ilgili herkesin bilmediği o detay ise yenice ortaya çıkmış bulunuyor!

alp navruz (2)

Başarılarını ödüller ile taçlandıran genç oyuncu Alp Navruz, kariyerinin henüz başındayken üç farklı ödüle sahip olmuş bulunuyor. Alp Navruz; TÜR-YÖN ve Bizce Yapım, t2. Türkiye Altın Turizm Ödülleri, ‘Yılın En İyi Çıkış Yapan Erkek Oyuncusu’, Uluslararası Down Sendromu Federasyonu, ‘En İyi Çıkış Yapan Erkek Oyuncu’ ve İstanbul Gelişim Üniversitesi, 7. Medya Ödülleri, 'Yılın En İyi Çıkış Yapan Erkek Oyuncusu' ödülleri ile kariyerini taçlandırmayı başarıyor. Öte yandan ödüllü oyuncu olduğunu gören hayranları Alp Navruz’un bu hallerine bir hayli şaşırıyor.