Acun Ilıcalı Herkesi Hayrete Düşürdü, Şeyma Subaşı Bile Resmen Şoktan Şoka Girdi! Öyle Bir Eskiye Götürdü ki...

Sosyal medyayı en aktif şekilde kullanmaya çalışan ve hemen hemen her paylaşımıyla gündeme gelmeyi başaran Acun Ilıcalı; yaptığı son paylaşımla yine nefes kesti. Eski eşi Şeyma Subaşı’nın bile...

Masterchef Türkiye 2021 10.10.2021 - 10:59 10.10.2021 - 11:02

Acun Ilıcalı, yaptığı paylaşımlarla adından sık sık söz ettirmeyi başarırken; bu paylaşımı resmen sosyal medyayı titretti. Milyonlarca hayranını eskiye, çok eskiye götüren Acun Ilıcalı; birçok kişiyi de bu anlamda şaşkına çevirip, ikilime soktu. İşte o paylaşımı!

Acun Ilıcalı’nın 2 gün önce yaptığı paylaşım şuanda sosyal medyayı resmen tir tir titretiyor. Yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Acun Ilıcalı, #tbt Eskilere dayanan dostluğun ispatı. Notunu düştüğü ve devamında yakın arkadaşı olan Turgay Ozaner’i etiketlediği gençlik fotoğrafıyla birlikte çok şaşırttı. Turgay Ozaner ve Acun Ilıcalı’nın karede tam net anlaşılmaması takipçilerin “Hangisi acun abi?”, “Acun abi ne kadar değişmiş” şeklinde yorumlar yapmasına sebep oldu.

acuns

Baklava dilimli kazak, beyaz atkı, kot pantolon vs. derken o zamanın modasına giden Acun Ilıcalı’nın hayranları resmen şaşıp kaldı. Söz konusu fotoğrafı Şeyma Subaşı’nın dahi bilmediği düşünülürken, paylaşım kısa süre içerisinde 100.000’den fazla beğeni 7 milyondan daha fazla erişim aldı. Acun Ilıcalı, insanları öyle bir ikilime soktu ki, gelen yorumlar da şu şekilde kendini gösterdi:

-         zehrabalci.ocak: Hangisi acun acaba sağdaki gibi sanki

-         resatgrsln: Hangisi acun acaba

-         veli_cndn: Hangisi acun abi

-         ismailokur1: Hangisi acun?

O Ses Türkiye’nin başlamasıyla birlikte sosyal medyada çok daha fazla şekilde araştırılmakta olan Acun Ilıcalı, buna denk getirdiği fotoğrafıyla resmen Twitter’da çok büyük bir yankı uyandırarak zor bir başarı altına imza atıp; adından söz ettirmeyi başardı. Gençlik fotoğrafıyla birlikte yüzbinlerce kişiyi gençlik yıllarına götüren Acun Ilıcalı’nın bu paylaşımı, birkaç gün daha gündemde kalacak ve ses uyandıracak gibi duruyor.